Moje letní prázdniny

Vidina báječných prázdnin s balíkem ukradených peněz se bezejmennému řidiči (Mel Gibson), který na útěku havaruje na americko-mexických hranicích, najednou rozplyne a on končí v rukou mexické policie.

Po zadržení ho mexické úřady ubytují v El Pueblito, zvláštní věznici s vlastními pravidly a zákony, které nový vězeň a k tomu “gringo” zakusí na vlastní kůži. Je to svět nebezpečí, násilí, korupce a promiskuity jako vyšitý. Díky malému chlapci, s kterým se seznámí, se tam pokouší zorientovat a přežít. A nejenom přežívá, potká taky jeho sympatickou a ráznou maminku. Ukradené peníze však nezůstali v zapomnění a jejich majitelé je chtějí zpět.

Americký akční film (2012)
Hrají: M. Gibson, P. Stormare, D. Norris, B. Gunton, K. Hernandez, S. Cohen, P. Bauchau, S. Lemelin, G. Sánchez Parra, D.l Giménez Cacho, J. Ochoa, M. Zaragoza, D. Heredia, G. Taracena, F. Becerril, Z. Knutson, T. Schanley, P. Gerety, A. Grunberg, J.J. Perry, T. Huerta, A. Cruz, D. Gama, C. J. Barber, S. Cryer, D. McFadden, P. Arredondo, J. Jeanes, S. Sisniega
Režie: Adrian Grunberg
(92min)